
Adidas Adipower Light 3.3 2024
Adidas Adipower Light 3.3 2024 yra apvalios formos kontrolės padelio raketė pažengusiems. Sveria 345-360 g, balansas žemas, šerdis minkšta, paviršius Fiberglass. Gamintojo kaina 220 €.
Kontrolės raketėPažengusiemsKainos klasė: 150-250 €
Galios ašis: parduotuvė šią raketę priskiria kontrolės žaidimui („Play: Control“), vieta pagal formą ir balansą. Tai ne pažymys. Kaip nustatome
- Svoris
- 345-360 g
- Forma
- Apvali
- Šerdis
- EVA (soft)
- Paviršius
- Fiberglass
220 €
Žiūrėti pas Adidas ›Kam tinka Adidas Adipower Light 3.3 2024?
Tiks, jei
- Nori tikslumo ir ilgų sužaidimų iš galinės linijos.
- Tau svarbus greitis gynyboje ir prie tinklo.
- Nori komfortiško, minkštesnio smūgio.
- Nori didesnio sweet spot: apžvalgos jį vadina dideliu.
Rinkis kitą, jei
- Ieškai lengvos galios smašui.
- Apvali forma laiko sweet spot centre, todėl netaiklus smūgis baudžiamas mažiau.
- Žemas balansas daro raketę greitą prie tinklo ir gynyboje.
- Lengva: 345-360 g. Greita, bet smūgiuojant reikia savo jėgos.
- Minkšta šerdis pati išmeta kamuolį net lėtam smūgiui ir sugeria vibraciją. Stipriame smūgyje kontrolės mažiau.
Ką sako apžvalgos
- Kontrolė
- didelė
- Sweet spot
- didelis
Kiti Adidas Adipower modeliai
Panašios kitų ženklų raketės
Specifikacijos ir šaltiniai
- Forma
- Apvali
- Balansas
- Žemas
- Svoris
- 345-360 g
- Šerdis
- EVA (soft)
- Šerdies kietumas
- Minkšta
- Paviršius
- Fiberglass
Kaip nustatome profilį ir ašis
Ašys rodo ne pažymį, o pusiausvyrą tarp dviejų gerų savybių. Kontrolės ir galios ašis pirmiausia remiasi gamintojo ar didelės parduotuvės žaidimo tipu (pvz. „Type of Game: Attack“ arba „Tipo de juego: Potencia“). Vieta tame intervale nustatoma pagal formą, balansą ir svorį: deimanto forma ir aukštas balansas stumia tašką link galios. Šerdies kietumas šios ašies nekeičia, nes minkšta šerdis keičia kamuolio išmetimą, o ne tai, kam raketė skirta. Kitos dvi ašys skaičiuojamos iš formos, balanso, svorio ir šerdies kietumo ir rodomos, kai žinomi bent trys iš keturių duomenų.
Profilį nustatom iš formos ir balanso: apvali forma ir žemas balansas veda link kontrolės, deimantas ir aukštas balansas link galios. Atlaidumas mažėja, kai šerdis kieta arba raketė sunkesnė nei 370 g. Taisyklė ta pati visoms raketėms, todėl jas galima lyginti tarpusavyje.
Mūsų testas
Šitos raketės nežaidėm. Balo, kurio nėra už ko pagrįsti, nerašom. Kai išbandysim, čia atsiras data, klubas ir verdiktas.
Klausimai apie Adidas Adipower Light 3.3 2024
Ar Adidas Adipower Light 3.3 2024 tinka pradedantiesiems?
Greičiau ne. Pagal specifikacijas ji skirta žaidėjams, kurie jau pataiko centru.
Kokia Adidas Adipower Light 3.3 2024 forma ir svoris?
Apvalios formos, sveria 345-360 g, balansas žemas.
Kiek kainuoja Adidas Adipower Light 3.3 2024?
Gamintojo kaina 220 €. Parduotuvėse ji dažnai būna mažesnė, ypač pasirodžius naujai kolekcijai.
