
Black Crown Rebel
Black Crown Rebel yra apvalios formos universali padelio raketė pradedantiesiems. Sveria 355-370 g, balansas žemas, šerdis minkšta, paviršius Fiberflex (stiklo pluoštas). Gamintojo kaina 89,90 €.
Universali raketėPradedantiesiemsKainos klasė: iki 150 €
Taškas rodo, į kurią pusę raketė linksta pagal formą, balansą ir svorį. Tai ne pažymys. Kaip nustatome
- Svoris
- 355-370 g
- Forma
- Apvali
- Šerdis
- EVA Soft (SSM White EVA)
- Paviršius
- Fiberflex (stiklo pluoštas)
89,90 €
Žiūrėti pas Black Crown ›Kam tinka Black Crown Rebel?
Tiks, jei
- Žaidi abiejose aikštelės pusėse ir nori visko po truputį.
- Nori komfortiško, minkštesnio smūgio.
- Tik pradedi žaisti.
- Nori greitai valdomos raketės prie tinklo (taip rašo apžvalgos).
- Nori didesnio sweet spot: apžvalgos jį vadina dideliu.
- Rūpi rankos komfortas: apžvalgos giria, kaip ji sugeria vibraciją.
Rinkis kitą, jei
- Nori kraštutinės galios arba maksimalios kontrolės.
- Apvali forma laiko sweet spot centre, todėl netaiklus smūgis baudžiamas mažiau.
- Žemas balansas daro raketę greitą prie tinklo ir gynyboje.
- Minkšta šerdis pati išmeta kamuolį net lėtam smūgiui ir sugeria vibraciją. Stipriame smūgyje kontrolės mažiau.
Ką sako apžvalgos
- Sweet spot
- didelis
- Manevringumas
- didelė
- Komfortas
- didelis
Panašios kitų ženklų raketės
Specifikacijos ir šaltiniai
- Forma
- Apvali
- Balansas
- Žemas
- Svoris
- 355-370 g
- Šerdis
- EVA Soft (SSM White EVA)
- Šerdies kietumas
- Minkšta
- Paviršius
- Fiberflex (stiklo pluoštas)
Kaip nustatome profilį ir ašis
Ašys rodo ne pažymį, o pusiausvyrą tarp dviejų gerų savybių. Kontrolės ir galios ašis pirmiausia remiasi gamintojo ar didelės parduotuvės žaidimo tipu (pvz. „Type of Game: Attack“ arba „Tipo de juego: Potencia“). Vieta tame intervale nustatoma pagal formą, balansą ir svorį: deimanto forma ir aukštas balansas stumia tašką link galios. Šerdies kietumas šios ašies nekeičia, nes minkšta šerdis keičia kamuolio išmetimą, o ne tai, kam raketė skirta. Kitos dvi ašys skaičiuojamos iš formos, balanso, svorio ir šerdies kietumo ir rodomos, kai žinomi bent trys iš keturių duomenų.
Profilį nustatom iš formos ir balanso: apvali forma ir žemas balansas veda link kontrolės, deimantas ir aukštas balansas link galios. Atlaidumas mažėja, kai šerdis kieta arba raketė sunkesnė nei 370 g. Taisyklė ta pati visoms raketėms, todėl jas galima lyginti tarpusavyje.
Mūsų testas
Šitos raketės nežaidėm. Balo, kurio nėra už ko pagrįsti, nerašom. Kai išbandysim, čia atsiras data, klubas ir verdiktas.
Klausimai apie Black Crown Rebel
Ar Black Crown Rebel tinka pradedantiesiems?
Taip. Pagal formą, balansą ir šerdį ji atlaidi netaikliam smūgiui.
Kokia Black Crown Rebel forma ir svoris?
Apvalios formos, sveria 355-370 g, balansas žemas.
Kiek kainuoja Black Crown Rebel?
Gamintojo kaina 89,90 €. Parduotuvėse ji dažnai būna mažesnė, ypač pasirodžius naujai kolekcijai.
