
Bullpadel Ionic Power 2025
Bullpadel Ionic Power 2025 yra deimanto formos galios padelio raketė vidutiniam lygiui. Sveria 365-375 g, balansas aukštas, šerdis vidutinė, paviršius Glaphite (anglies ir stiklo pluošto mišinys). Gamintojo kaina 179,99 €.
Galios raketėVidutiniam lygiuiKainos klasė: 150-250 €
Galios ašis: Bullpadel šią raketę priskiria galios žaidimui („Tipo de juego: Ofensivo“), vieta pagal formą ir balansą. Tai ne pažymys. Kaip nustatome
- Svoris
- 365-375 g
- Forma
- Deimanto
- Šerdis
- MultiEVA
- Paviršius
- Glaphite (anglies ir stiklo pluošto mišinys)
179,99 €
Žiūrėti pas Bullpadel ›Kam tinka Bullpadel Ionic Power 2025?
Tiks, jei
- Dažnai žaidi prie tinklo ir taškus baigi smūgiu iš viršaus.
- Nori greitai valdomos raketės prie tinklo (taip rašo apžvalgos).
Rinkis kitą, jei
- Dar mokaisi pataikyti centru: netaiklus smūgis čia kainuoja daugiau.
- Deimanto forma kelia sweet spot į viršų. Duoda galios, bet netaiklus smūgis krenta.
- Aukštas balansas perkelia masę į galvą. Daugiau galios smūgiuojant, lėtesnė reakcija.
Ką sako apžvalgos
- Manevringumas
- labai didelė
Kiti Bullpadel Ionic modeliai
Panašios kitų ženklų raketės
Specifikacijos ir šaltiniai
- Forma
- Deimanto
- Balansas
- Aukštas
- Svoris
- 365-375 g
- Šerdis
- MultiEVA
- Šerdies kietumas
- Vidutinė
- Paviršius
- Glaphite (anglies ir stiklo pluošto mišinys)
Kaip nustatome profilį ir ašis
Ašys rodo ne pažymį, o pusiausvyrą tarp dviejų gerų savybių. Kontrolės ir galios ašis pirmiausia remiasi gamintojo ar didelės parduotuvės žaidimo tipu (pvz. „Type of Game: Attack“ arba „Tipo de juego: Potencia“). Vieta tame intervale nustatoma pagal formą, balansą ir svorį: deimanto forma ir aukštas balansas stumia tašką link galios. Šerdies kietumas šios ašies nekeičia, nes minkšta šerdis keičia kamuolio išmetimą, o ne tai, kam raketė skirta. Kitos dvi ašys skaičiuojamos iš formos, balanso, svorio ir šerdies kietumo ir rodomos, kai žinomi bent trys iš keturių duomenų.
Profilį nustatom iš formos ir balanso: apvali forma ir žemas balansas veda link kontrolės, deimantas ir aukštas balansas link galios. Atlaidumas mažėja, kai šerdis kieta arba raketė sunkesnė nei 370 g. Taisyklė ta pati visoms raketėms, todėl jas galima lyginti tarpusavyje.
Mūsų testas
Šitos raketės nežaidėm. Balo, kurio nėra už ko pagrįsti, nerašom. Kai išbandysim, čia atsiras data, klubas ir verdiktas.
Klausimai apie Bullpadel Ionic Power 2025
Ar Bullpadel Ionic Power 2025 tinka pradedantiesiems?
Tinka, jei jau žaidi bent kelis mėnesius. Ji nėra pati atlaidžiausia, bet ir ne kraštutinė.
Kokia Bullpadel Ionic Power 2025 forma ir svoris?
Deimanto formos, sveria 365-375 g, balansas aukštas.
Kiek kainuoja Bullpadel Ionic Power 2025?
Gamintojo kaina 179,99 €. Parduotuvėse ji dažnai būna mažesnė, ypač pasirodžius naujai kolekcijai.
