
Siux Pegasus Pro Silver 2027
Siux Pegasus Pro Silver 2027 yra lašo formos galios padelio raketė pažengusiems. Balansas vidutinis, šerdis kieta, paviršius Carbono 12K (satinuota, 3D tekstūra). Gamintojo kaina 359,95 €.
Galios raketėPažengusiemsKainos klasė: nuo 250 €
Galios ašis: Siux šią raketę priskiria galios žaidimui („Pegada con control. Potencia de ataque en un formato más manejable“), vieta pagal formą ir balansą. Tai ne pažymys. Kaip nustatome
- Forma
- Lašo
- Paviršius
- Carbono 12K (satinuota, 3D tekstūra)
359,95 €
Žiūrėti pas Siux ›Kam tinka Siux Pegasus Pro Silver 2027?
Tiks, jei
- Dažnai žaidi prie tinklo ir taškus baigi smūgiu iš viršaus.
Rinkis kitą, jei
- Dar mokaisi pataikyti centru: netaiklus smūgis čia kainuoja daugiau.
- Tik pradedi: kieta šerdis reikalauja tikslaus kontakto.
- Lašo forma yra kompromisas: sweet spot šiek tiek aukščiau centro, galia ir kontrolė pusiausvyroje.
- Vidutinis balansas nepabrėžia nei greičio, nei galios.
- Kieta šerdis: stipriame smūgyje daugiau galios ir kontrolės, bet lėtą kamuolį reikia mušti pačiam.
Kiti Siux Pegasus modeliai
Panašios kitų ženklų raketės
Specifikacijos ir šaltiniai
- Forma
- Lašo
- Balansas
- Vidutinis
- Šerdies kietumas
- Kieta
- Paviršius
- Carbono 12K (satinuota, 3D tekstūra)
Kaip nustatome profilį ir ašis
Ašys rodo ne pažymį, o pusiausvyrą tarp dviejų gerų savybių. Kontrolės ir galios ašis pirmiausia remiasi gamintojo ar didelės parduotuvės žaidimo tipu (pvz. „Type of Game: Attack“ arba „Tipo de juego: Potencia“). Vieta tame intervale nustatoma pagal formą, balansą ir svorį: deimanto forma ir aukštas balansas stumia tašką link galios. Šerdies kietumas šios ašies nekeičia, nes minkšta šerdis keičia kamuolio išmetimą, o ne tai, kam raketė skirta. Kitos dvi ašys skaičiuojamos iš formos, balanso, svorio ir šerdies kietumo ir rodomos, kai žinomi bent trys iš keturių duomenų.
Profilį nustatom iš formos ir balanso: apvali forma ir žemas balansas veda link kontrolės, deimantas ir aukštas balansas link galios. Atlaidumas mažėja, kai šerdis kieta arba raketė sunkesnė nei 370 g. Taisyklė ta pati visoms raketėms, todėl jas galima lyginti tarpusavyje.
Mūsų testas
Šitos raketės nežaidėm. Balo, kurio nėra už ko pagrįsti, nerašom. Kai išbandysim, čia atsiras data, klubas ir verdiktas.
Klausimai apie Siux Pegasus Pro Silver 2027
Ar Siux Pegasus Pro Silver 2027 tinka pradedantiesiems?
Greičiau ne. Pagal specifikacijas ji skirta žaidėjams, kurie jau pataiko centru.
Kokia Siux Pegasus Pro Silver 2027 forma ir svoris?
Lašo formos, balansas vidutinis.
Kiek kainuoja Siux Pegasus Pro Silver 2027?
Gamintojo kaina 359,95 €. Parduotuvėse ji dažnai būna mažesnė, ypač pasirodžius naujai kolekcijai.
